Propozimet e Opozitës për krizën post-tërmet, debat mes Sejaminit dhe Dudushit
4:36
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
"Lëri këto bilbilosje", Dudushi-Kryemadhit: Pranove se je e korruptuar
3:54
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
2 дня назад   135 817 просмотров
Besart Kadia heq kufjen dhe kërkon të largohet nga emisioni, Kryemadhi "shpërthen" në Open
1:46
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
Ja sa shtëpi ka Kryemadhi... Akuzat dhe kundër-akuzat me Bolinon
5:45
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
2 дня назад   104 115 просмотров
"Presidenti ka në krahë një fallxhore", debat i fortë në Open mes Kryemadhit dhe Bolinos
5:50
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
Eni Vasili dhe Monika Kryemadhi debatojnë ashpër në Open. "E derdhe kupën"...
4:46
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
2 дня назад   132 312 просмотров
Edicioni Informativ, 12 Dhjetor 2019, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
30:16
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e ...
Ftesë në 5, Jeta në Dubai e modeles Klaudia Kalia: Fitoj 20 mijë $ për... 12 Dhjetor 2019, Pjesa 1
19:29
Tema: Klaudja Kalia, modelja 19 vjeçare që po shijon suksesin e kontratës me “Fashion Tv”, aventurat e planet për një karrierë ...
Prof.Kabo në Top Talk: S'ka qetësi për të korruptuarit, do të "përndiqen" edhe në ëndrra
19:27
I ftuar në Top Talk Prof. Perparim Kabo foli sot për Prokurorinë e Krimeve të Rënda(SPAK) dhe efektet e mëhershme të saj në ...
Edicioni Informativ, 12 Dhjetor 2019, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
36:33
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e ...
Emisioni i plotë – Wake Up, 12 Dhjetor 2019
1:43:35
Tema: Moti, Adiola BaniTema: Shtypi - Lexohen mediat online shqiptare dhe të huaja.Tema: Këmbimi valutorTema: Rindërtimi ...
2 дня назад   1 463 просмотра
Edicioni Informativ, 12 Dhjetor 2019, Ora 12:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
31:32
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e ...
Edicioni Informativ, 12 Dhjetor 2019, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme
20:42
Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE ...
Soirée, A ekzistonte dashuria gjatë luftës? 11 Dhjetor 2019, Pjesa 2
25:30
Veteranët, të cilët janë bërë pjesë të luftës kur ishin adoleshentë tregojnë nëse mund të lindte dashuria gjatë luftës ...
Soirée, Vikena Kamenica përlotet gjatë emisionit, 11 Dhjetor 2019, Pjesa 4
23:43
Vikena Kamenica përlotet gjatë emisionit pas interpretim të këngës “Xhaketa e Kuqe”, një këngë që e ka shumë pranë zemrës ...
3 дня назад   5 010 просмотров
Soirée, 75 vjetori i Çlirimit të Shqipërisë | Histori partizanësh, 11 Dhjetor 2019
1:48:08
Të ftuar: Zana Çela, Vikena Kamenica, Josif Papagjoni, Denis Skura, Simona Karafili, Sevo Tarifa, Vangjeli Gjonce, Odhise ...
Ftesë në 5, Merita Merja realizon Master Class-in e saj të parë, 11 Dhjetor 2019, Pjesa 3
17:25
Tema: Merita Merja organizon Master class-in e parë të saj pas 15 vitesh eksperiencë… Nga hapja e sallonit të parë, kurimi i ...
Ftesë në 5, Ina Gjonçi zbulon shtëpinë e saj të re ekologjike, 11 Dhjetor 2019, Pjesa 2
13:24
Tema: Ina Gjonçi, një aktore e cila e ka krijuar profilin e saj artistik tek publiku tashmë. Por skena, të shkruarit dhe ...
Edicioni Informativ, 11 Dhjetor 2019, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme
26:14
Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e ...
Oferta më e mirë - AUTO ZIP ALBANIA
8:32
Instagram : Auto_zip_albania Tel +355692113457Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on ...
3 дня назад   8 383 просмотра

© Copyright 2019 VideovOnline . All Rights Reserved
Made with by VideovOnline.ru